logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

A gdyby tak zagrać w filmie?Z okazji zbliżającej się Seniorady - tygodnia międzypokoleniowego, zapraszamy do weekendowej zabawy! Napisz jak widzisz idealną jesień życia i wygraj rolę w filmie „Senior? A kto to?” Dla 12-stu najciekawszych propozycji mamy gadżety „Bydgoszcz Seniorom”.

Zabawa prowadzona jest na naszym miejskim Facebooku, wystartuje w piątek, o godz. 12.00 (link TUTAJ). Wystarczy, że w poście opiszesz swoją idealną jesień życia. Jeśli portal społecznościowy Facebook jest Ci obcy poproś swoje dzieci lub wnuki. Autorka lub autor najciekawszej odpowiedzi weźmie udział w powstającym filmie pt. „Senior? A kto to?”. Dla dwunastu najciekawszych propozycji przygotowaliśmy gadżety „Bydgoszcz Seniorom”. Na komentarze czekamy do niedzieli, 29 maja.

Producentem filmu jest Fundacja 12 Kamienica. Wykorzystując znane formy telewizyjnej wypowiedzi, zbierają opinie na temat osób starszych. Chcą poznać kto kryje się za słowem bydgoski senior? Chcą poznać plany i marzenia osób przeżywających swoją jesień życia. Nagrania już trwają – jeśli wygrasz opowiesz o swoich przeżyciach przed kamerą.

Spośród najoryginalniejszych komentarzy wybierzemy zwycięzcę, który zaproszony zostanie do udziału w nagraniach filmu „Senior? A kto to?”, którego premierowy pokaz odbędzie się 18 czerwca w ramach finału bydgoskiej Seniorady.

Zasady zabawy TUTAJ