logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Osiedle Tereny Nadwiślańskie - jednostka pomocnicza MiastaOrgan uchwałodawczy Osiedla - Rada Osiedla Terenów Nadwiślańskich

Kadencja: 18 stycznia 2018 - 18 stycznia 2022 zakończona

ZARZĄD OSIEDLA TERENÓW NADWIŚLAŃSKICH

Zastępca Przewodniczącego Zarządu Osiedla: Sławomir Młodzikowski

Telefon kontaktowy:

Adres siedziby: ul. Wyzwolenia 102

Dyżur: 

 

Utworzenie Osiedla Terenów Nadwiślańskich:

  • Uchwała Nr XVIII/539/99  Rady Miasta Bydgoszczy z dnia 22 grudnia 1999 r. w sprawie wydzielenia z Osiedla Nowy Fordon – Osiedla Tatrzańskiego oraz Osiedla Terenów Nadwiślańskich.

Granica Osiedla Terenów Nawiślańskich: 

  • Granica Osiedla Terenów Nadwiślańskich biegnie od ul. Zofińskiej w kierunku północnym ul.Wyzwolenia do granicy miasta i tą granicą w kierunku wschodnim do rzeki Wisły i tą rzeką w kierunku południowym do wysokości ul.Zofińskiej i następnie tą ulicą w kierunku zachodnim do ul. Wyzwolenia.

 Osiedle Terenów Nadwiślańskich obejmuje następujące ulice:  

 

Rejon wyborczy Nr 1

gen. Józefa Hallera, gen. Władysława Andersa od ul. Wyzwolenia  do końca, ks. Jana Filipiaka, Ostromecka, Stefanii Tuchołkowej, Wyzwolenia od nr 76 do końca (numery parzyste).

Rejon wyborczy Nr 2

gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego. 

 Rejon wyborczy Nr 3

 Bolesława Marcińczaka, Braci Bażańskich, Brzegowa, Franciszka Kiedrowskiego, Geodetów, Gryfa Pomorskiego, Haliny Stabrowskiej,  Konstantego Chmielewskiego,  Leona Posłusznego, Narcyza Gieryna, Pienińska, Piotra Karowskiego,  Stanisława Tomaszewskiego, Tomasza Śniegockiego.