logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:
 1. Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Volodimira Tiagniradno lat 57, który w dniu 30 czerwca 2022 r. około godziny 14:00 opuścił miejsce zamieszkania przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy i do chwili obecnej do niego nie powrócił i nie nawiązał kontakt z rodziną. Nie posiada przy sobie telefonu komórkowego. Rysopis: wzrost 180 cm, szczupłej budowy ciała, sylwetka przygarbiona, nie posiada tatuaży, ani blizn, włosy siwe, łysina na czubku głowy, oczy brązowe. W chwili zaginięcia Poszukiwany ubrany był w koszulkę polo koloru niebieskiego z krótkim rękawem, długie, niebieskie spodnie jeansowe.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.

 2. Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie poszukuje Zuzanny Anny Siuda lat 16, która w dniu 11 czerwca 2022 r. w godzinach wieczornych opuściła miejsce zamieszkania na osiedlu Błonie i do chwili obecnej do niego nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Rysopis: wzrost ok. 164 cm, sylwetka szczupła, włosy proste długie koloru blond, tatuaż na prawym przedramieniu. W chwili zaginięcia Poszukiwana ubrana była w jeansy koloru niebieskiego z widocznymi dziurami na kolanach, koszulkę t-shirt, buty sportowe koloru biało-szarego.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z Dyżurnym KP Bydgoszcz-Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-54/ 59  lub 112.

 3. Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Luizy Wiącek lat 16, która w dniu 30 czerwca 2022 o godzinie 19:30 oddaliła się z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku i do chwili obecnej do niego nie powróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Rysopis: wzrost 165 cm, włosy blond do ramion, szczupła sylwetka, oczy zielone. W chwili zaginięcia Poszukiwana ubrana była w koszulkę kolory żółtego, spodnie rybaczki (3/4 długości) koloru ciemnego, buty koloru biało-czarnego, posiada okulary z czarnymi ramkami, torbę marki Nike koloru czarnego ze znakiem marki koloru żółto-zielonego.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.

 4. APEL DO MIESZKAŃCÓW DZIELNICY OSOWA GÓRA.

 5. Informacja o planowanych na terenie miasta Bydgoszczy polowaniach zbiorowych.
  Mapa obwodów łowieckich.

 6. Materiały dotyczące zasad, których należy przestrzegać w celu ochrony przed wirusem ASF.

 7. Strona informacyjna Głównego Inspektoratu Weterynarii poświęcona ASF (afrykański pomór świń) w Polsce.

 8. Zasady ochrony przed wirusem wysoce zjadliwej grypy ptaków - HPAI (H5N8).

 9. Aktualny wykaz utrudnień spowodowanych remontami - przebudową dróg na terenie Miasta Bydgoszczy.

 10. Planowane wyłączenia prądu.
 11. Awarie energetyczne.