logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:
 1. Komunikat Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w sprawie obowiązku szczepienia psów przeciwko wściekliźnie, który spoczywa na właścicielu zwierzęcia. Uchylanie się od w.w. obowiązku podlega karze grzywny.
 2. Komunikat Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w sprawie wiosennej akcji doustnego szczepienia lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie
 3. Komisariat Policji Bydgoszcz Błonie poszukuje nieletniego Adama Huberta Borkowskiego lat 16, który w dniu 9 kwietnia 2024 r. o godzinie 17:00 wyszedł z miejsca zamieszkania przy ul. Szubińskiej w nieznanym kierunku i do chwili obecnej do niego nie powrócił. Rysopis: wzrost 170 cm, czarne włosy, dłuższe zakrywające czoło, szczupłej budowy ciała, wygolona prawa brew. W chwili zaginięcia Poszukiwany ubrany był w czarne krótkie spodnie, czarną bluzę z krótkim rękawem, gładką bez napisów, czarne buty sportowe. Posiada przy sobie telefon komórkowy.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Błonie pod numerem telefonu 47-751-13-59 lub 112.
 4. Komisariat Policji Bydgoszcz Śródmieście poszukuje Igora Jankowskiego lat 14. Rysopis: wzrost 182 cm, waga 78 kg, włosy krótkie ciemny blond, bez zarostu, oczy niebieskie, znaki szczególne - blizna około 1,5 cm po prawej stronie pod nosem oraz znamię wielkości około 3 cm po lewej stronie klatki piersiowej. W chwili zaginięcia Poszukiwany ubrany był w  białe buty firmy NIKE z czarną podeszwą, czarne spodnie dresowe firmy NIKE z ortalionowymi wstawkami na kolanach, czarną krótką koszulkę oraz czarną nierozpinaną bluzę z kapturem.
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Śródmieście pod numerem telefonu 47-751-11-60 lub 112.
 5. Komisariat Policji Bydgoszcz Szwederowo poszukuje Luizy Wiącek lat 17, która w dniu 8 kwietnia 2024 r. oddaliła się ze Szkoły Gastronomiczno-Hotelarskiej przy ul. Konarskiego w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania. Rysopis: wzrost 165 cm, szczupła, włosy proste, ciemne do ramion, oczy piwne. W chwili zaginięcia Poszukiwana ubrana była w dres koloru siwego lub czarnego, krótki top, nosi okulary korekcyjne. Posiada przy sobie dużą gumową torebkę koloru czerwonego z białymi paskami. 
  Osoby znające miejsce pobytu w.w. proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Szwederowo pod numerem telefonu 47-751-52-69 lub 112.
 6. Komunikat Dowództwa Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych w sprawie wzmożonego ruchu kolumn pojazdów wojskowych w związku z ćwiczeniami STEADFAST DEFENDER-24 i DRAGON-24.
 7. Rozporządzenie Nr 12/2023 Wojewody Kujawsko - Pomorskiego z dnia 26 października 2023 r. w sprawie zarządzenia środków podejmowanych w związku z ryzykiem wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków na terenie m. in. miasta Bydgoszczy i powiatu bydgoskiego.
 8. APEL DO MIESZKAŃCÓW DZIELNICY OSOWA GÓRA.
 9. Informacja o planowanych na terenie miasta Bydgoszczy polowaniach zbiorowych.
  Mapa obwodów łowieckich.

 10. Materiały dotyczące zasad, których należy przestrzegać w celu ochrony przed wirusem ASF.

 11. Strona informacyjna Głównego Inspektoratu Weterynarii poświęcona ASF (afrykański pomór świń) w Polsce.

 12. Zasady ochrony przed wirusem wysoce zjadliwej grypy ptaków - HPAI (H5N8).

 13. Aktualny wykaz utrudnień spowodowanych remontami - przebudową dróg na terenie Miasta Bydgoszczy.

 14. Planowane wyłączenia prądu.
 15. Awarie energetyczne.