logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Osiedle Górzyskowo - jednostka pomocnicza MiastaOrgan uchwałodawczy - Rada Osiedla Górzyskowo

Kadencja: 9 stycznia 2017 - 9 stycznia 2021 zakończona

ZARZĄD OSIEDLA GÓRZYSKOWO

Przewodniczący Zarządu Osiedla: Jarosław Ziętara

Telefon kontaktowy: 795-116-185

Adres siedziby: Szkoła Podstawowa nr 12 im. Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury z Oddziałami Integracyjnymi,                 

                          ul. Kcyńska 49, 85-304 Bydgoszcz

Dyżur:  środy w godz. 17.00 – 18.00

 

Utworzenie Osiedla:

  • Uchwała Nr XVII/509/99 Rady Miasta Bydgoszczy z dnia 24 listopada 1999  r .  w sprawie wydzielenia z Osiedla Szwederowo – Osiedla Górzyskowo.

 Granica Osiedla Górzyskowo: 

  • Granica Osiedla Górzyskowo biegnie od południowej granicy Miasta ul.Szubińską do ul. Pięknej, następnie tą ulicą i ul. Solskiego do ul. Bielickiej i tą ulicą w kierunku południowym do granicy Miasta i tą granicą w kierunku zachodnim do ul.Szubińskiej.

 Osiedle Górzyskowo obejmuje następujące ulice:  

Rejon wyborczy Nr 1

  • Bielicka od nr 24 do końca (numery parzyste), Ciechocińska, Górzyskowo, Halicka, Inowrocławska, Mylna, Skrajna, Sokołów Bydgoskich, Stanisława Leszczyńskiego         od  nr 97  i od nr 88 do końca,  Tadeusza Czackiego, Teofila Gackowskiego, Ustrzycka.

 Rejon wyborczy Nr 2

  • Biedaszkowo, Bronisława Potockiego, Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury, Gnieźnieńska, Gołębia, Grobla, Ikara, Jaskółcza, Józefa Brandta, Juliana Fałata, Juliusza Kossaka od  nr 25 i od nr 28 do końca,  Kcyńska, Krucza,  ks. Ignacego Skorupki od nr 95 i od nr 70 do końca, ks. Jana Konopczyńskiego, Łabiszyńska, Marka Orłowskiego, Pawia, Piękna od nr 2 do końca (numery parzyste),  Strzelecka, Szubińska od nr 25 do końca ( numery nieparzyste),  Wojciecha Gersona.