logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Zapraszamy na webinarium Siłowni PamięciJak prowadzić domowy trening umysłu dla seniorów z zaburzeniami poznawczymi? Fundacja Stocznia zaprasza we wtorek, 1 grudnia, na kolejne webinarium Siłowni Pamięci. Zapisy do 27 listopada.

Webinarium skierowane jest do opiekunów rodzinnych osób starszych oraz wszystkich pracujących z seniorami indywidualnie. Na spotkanie złoży się prezentacja i praktyczne szkolenie z wykorzystania nowych materiałów Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” do treningów umysłu prowadzonych w parze członek rodziny/opiekun - senior.
Spotkanie poprowadzi Maria Jarco-Działak – psycholożka, gerontoterapeutka, neuropsycholożka i ekspertka Siłowni Pamięci, posiadająca wieloletnie doświadczenie w pracy z seniorami cierpiącymi na zaburzenia poznawcze i zespoły otępienne. Liderka projektów skierowanych do seniorów i ich rodzin.

Webinarium odbędzie się 1 grudnia w godz. 11.00-12.30. Udział jest nieodpłatny.

Zapisy przyjmowane są poprzez FORMULARZ - do 29 listopada (włącznie).

Więcej o programie Siłownia Pamięci Fundacji Stocznia na stronie www.silowniapamieci.pl
Strona to praktyczny i bezpłatny narzędziownik zawierający różnorodne materiały przydatne w przygotowaniu i prowadzeniu treningów umysłu dla seniorów.