logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Webinarium o pracy online z seniorami – projekt Fundacji StoczniaOpiekunom i organizacjom pracującym z osobami starszymi polecamy webinarium "Siłowni Pamięci" o tym, jak zdalnie prowadzić treningi umysłu dla seniorów. To kolejna interesująca propozycja Fundacji Stocznia.

Ze względu na pandemię bezpośrednie spotkania wciąż są bardzo utrudnione, a dostęp do zajęć grupowych dla seniorów jest niemożliwy. Tym bardziej ważne stają się nowe metody pracy i komunikacji oraz dzielenie się dobrymi, już sprawdzonymi praktykami. Podczas webinarium dowiemy się, jak pracować zdalnie i z jakich narzędzi oraz materiałów warto skorzystać. Spotkanie poprowadzi dr Edyta Bonk.

Webinarium skierowane jest do osób prowadzących zajęcia grupowe i opiekunów pracujących indywidualnie z seniorami – na wszystkich czeka duża dawka inspiracji i praktycznych rozwiązań.

Spotkanie jest bezpłatne i odbędzie się 16 marca w godz. 12.00-14.00.
Zapisy trwają do 14 marca, poprzez FORMULARZ.

Projekt Siłownia Pamięci prowadzi Fundacja Stocznia.

Webinarium jest finansowane w ramach Programu „Fundusz pomocowy dla organizacji pozarządowych oraz inicjatyw obywatelskich 2020” utworzonego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności i realizowanego przez Fundację Edukacja dla Demokracji.