logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Olimpiada SenioralnaMamy przyjemność zaprosić Seniorów do udziału w zawodach pn. "I Olimpiada Senioralna". Celem zawodów jest potrzeba dbania o własne zdrowie, dobrą kondycję fizyczną i psychiczną, zrozumienia egzystencjalnej potrzeby ruchu, jego znaczenia w podtrzymaniu sprawności fizycznej i psychicznej oraz promowanie aktywnego stylu życia Seniorów.

Przegląd jest adresowany do Seniorów działających w: Miejskich Radach Seniorów, amatorskich ruchach seniorów przy miejskich i wiejskich ośrodkach kultury,  klubach seniora, Uniwersytetach Trzeciego Wieku, stowarzyszeniach działających na rzecz osób starszych oraz  w zorganizowanych grupach na terenie gmin miejskich i wiejskich. 

Patronatem Zawodów pn. „Olimpiada Senioralna” jest Burmistrz Miasta Ciechocinka. 

Planujemy, aby "I Olimpiada Senioralna" odbyła się 26 czerwca 2024 roku o godz. 10:00 na Hali Sportowej – „OSIR” przy ul. Lipnowskiej 11C, 87-720 Ciechocinek.

Prawidłowo wypełnione karty zgłoszeń należy przesyłać do 21 czerwca br. (liczy się data wpływu zgłoszenia do Klubu Senior+ "Niezapominajka"). 

Zgłoszenie zespołów biorących aktywny udział należy przesłać  na adres e-mail: klubseniorwciechocinku@gmail.com lub za pośrednictwem poczty na adres: Klub Senior+ „Niezapominajka”, ul. Mickiewicza 10, 87-720 Ciechocinek z dopiskiem „Olimpiada Senioralna”.

Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły wydarzenia na stronie Facebook: https://www.facebook.com/klubseniorsciechocinek  oraz https://ciechocinek.pl/.

W razie pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu e- mail  klubseniorwciechocinku@gmail.com lub telefonicznie: 662-602- 908.

Formularz zgłoszeniowy - TUTAJ

Regulamin - TUTAJ

Oświadczenie zdrowotne zawodnika - TUTAJ

RODO - TUTAJ