logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Dieta DASH - darmowe warsztaty dla seniorówZdrowa dieta to jeden z ważniejszych elementów budujących odporność organizmu. Jak bardzo to ważne w obecnym czasie, nie trzeba nikogo przekonywać. Właściwe nawyki żywieniowe warto sobie regularnie przypominać i aktualizować wiedzę korzystając z doświadczeń specjalistów i naukowców.

Chcesz zadbać o swoje serce, poprawić wartości ciśnienia tętniczego, obniżyć poziom cukru we krwi oraz obniżyć stężenie cholesterolu? Zapraszamy na bezpłatne spotkanie w formie transmisji na żywo, podczas którego eksperci z Koła Naukowego Dietetyki Klinicznej z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu wyjaśnią, jakie są założenia diety oraz jak wdrożyć je w prosty sposób oraz małym kosztem.

Studenckie Koło Naukowe Dietetyki Klinicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przygotowało specjalnie dla seniorów warsztaty internetowe poświęcone jednej z czołowych diet w rankingach 2020 roku - diecie DASH. Dieta DASH, zwana również królową diet, jest polecana przez ekspertów, a jej bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzona jest licznymi badaniami.

Spotkanie odbędzie się w piątek 29 stycznia o godzinie 17.00. W jego trakcie, rozwikłana m.in. zostanie zagadka cholesterolu oraz rozstrzygniemy ile soli można bezpiecznie spożyć w ciągu dnia. Na koniec będzie możliwość przeanalizowania swojej diety i dopytania o nurtujące kwestie.

Poniżej znajduje się link do wydarzenia na FACEBOOKU

Transmisja odbędzie się na kanale YOUTUBE

Polecamy i zapraszamy!