logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

21.4 / Chór "Agory Nestora" w OstromeckuChór – jedno słowo, wiele głosów... Moc płynąca z harmonii i współbrzmienia. Najwspanialsze wykorzystanie najbliższego każdemu z nas instrumentu. Spotkanie z muzyką chóralną będzie atrakcją najbliższego wydarzenia z cyklu „Czwartki w Ostromecku”.

We wspaniałą wielogłosową podróż zabiorą uczestników – Maestro Orlin Bebenow wraz z Chórem Uniwersytet Trzeciego Wieku „Agora Nestora” przy Miejskim Centrum Kultury, pod opieką Agnieszki Szałkowskiej. Choć stały skład zespołu liczy około dwudziestu seniorów, na spotkaniu w Pałacu w Ostromecku we wspólne śpiewanie włączy się zapewne o wiele więcej głosów...

Kiedy: 21 kwietnia 2022
Gdzie: w Pałacu w Ostromecku

Zaproszenia na spotkanie odebrać będzie można od poniedziałku 11 kwietnia, od godziny 10.00, w kasie Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Marcinkowskiego 12 (liczba miejsc ograniczona). Samo zaś spotkanie odbędzie się w Pałacu w Ostromecku, w czwartek 21 kwietnia 2022.

Zapewniamy transport – autobus opisany „Wycieczka”. Odjazd spod Opery Nova punktualnie o godzinie 12.00. Kolejny przystanek na Rondzie Fordońskim około 12.10. Następnie przystanek „Wiadukt” w Fordonie (ostatni przed zjazdem na wiadukt) około 12.40.

Przypominamy, że „Czwartki w Ostromecku” to cykl wyjazdów seniorów do Ostromecka. Spotkania odbywają się w każdy ostatni czwartek miesiąca. Zapewniany jest transport autobusowy z centrum Bydgoszczy oraz z Fordonu. Seniorom rozdawane są darmowe zaproszenia - tym razem od poniedziałku. Organizatorem jest Miejskie Centrum Kultury oraz Biuro Aktywności Społecznej.