logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

„Bezpieczni Razem” – w sobotę 28 sierpnia w Kujawsko-Pomorskim Centrum KulturyKujawsko-Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, wspólnie z partnerami, zaprasza na wydarzenie realizowane w ramach kampanii edukacyjnej „Dążymy wspólnie do wizji zero” - zero niebezpiecznych sytuacji, wypadków, poszkodowanych... W sobotę 28 sierpnia 2021 roku przy Placu Kościeleckich 6 w godz. 10.00-14.00 czekać będzie wiele atrakcji związanych z bezpieczeństwem na drodze pieszych, rowerzystów oraz kierowców.

Uczestnicy poszerzać będą swoją wiedzę i doświadczenie w zakresie bezpieczeństwa poruszania się na drogach, chodnikach i ścieżkach rowerowych. W trakcie wydarzenia skorzystać będzie można bezpłatnie z doposażania rowerów w światła i odblaski, bezpłatnych badań, najmłodsi i najstarsi otrzymają upominki oraz niespodzianki.
Zaplanowano także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

W programie między innymi bezpłatne badania i porady specjalistyczne w zakresie profilaktyki niedosłuchu, higieny słyszenia oraz ochrony przed hałasem, symulatory zderzeń, czasu reakcji, dachowania, upominki i konkursy z nagrodami.

Więcej informacji na stronach:
FACEBOOK
KPCK