logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

„Ach, te seniorki!” – domówka online z okazji Dnia KobietZapraszamy do udziału w 2. Internetowej Domówce z DJ Wiką i Głosem Seniora pt. „Ach, te seniorki!”, organizowanej on-line, 8 marca, o godzinie 18:00 – oczywiście z okazji Dnia Kobiet!
Imprezę przygotowuje Stowarzyszenie MANKO, wydawca znanego wśród seniorów pisma „Głos Seniora”.

Jak podkreśla dr Krzysztof Czarnobilski – geriatra, dyrektor ds. lecznictwa w Szpitalu MSWiA w Krakowie oraz Przewodniczący Rady Programowej Głosu Seniora: „Izolacja, lęk i stres mogą być dla seniorów o wiele groźniejsze od wirusa. Z tego powodu musimy wspólnie zrobić wszystko, aby aktywizować, edukować i wspierać seniorów. Musimy także odrywać ich od tematyki wirusa i pandemii poprzez inspirowanie i motywowanie do ruchu psychicznego i fizycznego, a także integracji i radości.”

Pandemia i wynikające z niej obostrzenia ograniczają życie towarzyskie i dobrą zabawę, dlatego Internetowa Domówka z DJ Wiką i Głosem Seniora to doskonała okazja, aby zapomnieć na chwilę o codziennych problemach i oddać się w wir radosnej zabawy, w przemiłym towarzystwie.

Będzie to muzyczno-modowo-taneczna podróż przez świat. W programie przewidziano między innymi:
•    zabawę taneczną przy wielu muzycznych przebojach,
•    Pokaz Mody Stylowych Seniorów Głosu Seniora,
•    złote myśli DJ Wiki,
•    dedykacje i życzenia od uczestników domówki,
•    konkursy z nagrodami.

Wydarzenie odbywa się w ramach Programu GPS-OKS oraz ogólnopolskiej kampanii społecznej Solidarni z Seniorami – Razem Damy Radę! Tak było miesiąc temu: RELACJA NA YOUTUBE.

Domówkę z okazji Dnia Kobiet „rozkręci” m.in. DJ Wika, czyli Wirginia Szmyt – najstarsza i najbardziej znana didżejka w Polsce, Ambasadorka Głosu Seniora. W taneczny nastrój uczestników wprowadzi Hanna Piekarska – koordynator kampanii Stylowi Seniorzy organizowanej przez Stowarzyszenie MANKO – Głos Seniora. Udział w wydarzeniu jest otwarty i bezpłatny.

Więcej informacji pod adresem: https://www.facebook.com/GlosSeniora

Raz jeszcze, zapisujemy w kalendarzach!
Internetowa potańcówka odbędzie się:
w poniedziałek 8 marca 2021 roku
o godzinie 18:00
pod adresem profilu Facebook Głosu Seniora TUTAJ.


Do zobaczenia!