logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Taneczny Pałac w Ostromecku - 30 grudniaData kolejnego spotkania z cyklu „Czwartki w Ostromecku” zobowiązuje. Taneczny pokaz szkoleniowy, tuż przed sylwestrem, na pewno nie zaszkodzi. Dlatego właśnie taniec będzie tematem przewodnim grudniowego spotkania seniorów w Pałacu w Ostromecku. Przewodniczkami po świecie pląsów w rytm muzyki będą: Dorota Dzięcioł - artystka obracająca się, dosłownie i w przenośni, w nurcie muzyki jak i tańca flamenco oraz Anna Kaźmierczak - od lat związana z tańcem etnicznym i pozytywną energią tanecznego kręgu.

Zaproszenia na spotkanie odebrać będzie można od poniedziałku 20 grudnia w kasie Miejskiego Centrum Kultury przy ul. Marcinkowskiego 12 (liczba miejsc ograniczona). Samo zaś spotkanie odbędzie się w Pałacu w Ostromecku, w czwartek 30 grudnia 2021. Zapewniamy transport, odjazd spod Opery Nova punktualnie o godzinie 12.00.

Przypominamy, że „Czwartki w Ostromecku” to cykl wyjazdów seniorów do Ostromecka. Spotkania odbywają się w każdy ostatni czwartek miesiąca. Zapewniany jest transport autobusowy z centrum Bydgoszczy oraz z Fordonu. Seniorom rozdawane są darmowe zaproszenia - tym razem od poniedziałku 20 grudnia, w kasie MCK przy ul. Marcinkowskiego 12. Organizatorem jest Miejskie Centrum Kultury oraz Bydgoskie Biuro Seniora.