logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Advanced Style w OstromeckuBydgoskie Biuro Seniora i Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy zapraszają seniorów do udziału w nowym cyklu wyjazdowych spotkań „Czwartki w Ostromecku”. Pierwsze spotkanie pt. Advanced Style odbędzie się 23 września br. Uczestnikom zapewniamy transport autokarem z centrum Bydgoszczy.

Spotkanie poświęcone modzie, zilustrowane pokazem multimedialnym poprowadzi Jagoda Ptaszyńska (MCK), która rozbudzi w zebranych pragnienie wyrażania siebie poprzez piękny, pozytywny strój – elegancki gdy potrzeba i szalony kiedy można. Poza warsztatową częścią spotkania, nie zabraknie czasu na rozmowy przy kawie oraz spacer po urokliwym ostromeckim parku i dostojnym pałacu.

Bezpłatne zaproszenia można odbierać w kasie Miejskiego Centrum Kultury przy ulicy Marcinkowskiego 12-14, od poniedziałku 13 września, od godziny 10.00 (zaproszenia dla osób powyżej 60. roku życia, liczba miejsc jest ograniczona, limit trzech zaproszeń dla jednej osoby, konieczność podania osób zapraszanych).

Będzie to pierwsze z cyklu dziesięciu spotkań, które mają przyczynić się do odnowienia relacji międzyludzkich i oderwania od niełatwej rzeczywistości. Tematyka spotkań będzie mieć charakter interdyscyplinarny, związany z szeroko pojętą kulturowością naszego dziedzictwa. Program przyczyniać się ma do odkrywania i rozwijania społecznej i kulturowej tożsamości uczestników – a przede wszystkim do mile spędzonych chwil w doborowym towarzystwie i pięknym otoczeniu.

Advanced Style - 23 września br. w godzinach 12-16, Ostromecko.