Kalendarium imprez
Na tropie: galeria podejrzanych - warsztaty familijne inspirowane książką „Detektyw kaczka i jego paczka”
Zapraszamy na warsztaty inspirowane przygodami kaczego detektywa! Podczas spotkania uczestnicy i uczestniczki wezmą udział w animacyjnych zabawach i detektywistycznych aktywnościach, które wprowadzą ich w historie wiewiórki Tosi, szczura Don Fuego i wydry Beaty.
Po części pełnej ruchu i wspólnej zabawy uczestnicy przeniosą się do świata sztuki, gdzie poznają technikę malowania na szkle. Stworzymy portrety bohaterów oraz podejrzanych, a na zakończenie wszyscy wspólnie wykonają jeden duży obraz – pełen tropów i kolorów.
Warsztaty rozwijają kreatywność, wyobraźnię oraz umiejętność współpracy, łącząc literaturę, animację i działania plastyczne.
Informacje organizacyjne:
Kiedy? 17.07.2026 r., godz. 13.00-14.30
Gdzie? Spichrz Mączny, IV piętro
Dla kogo? dla dzieci w wieku 7-10 lat wraz z opiekunami
Cena: 20 zł, bilet dla dziecka jest jednocześnie wejściówką dla opiekuna
Bilety: https://bilety.mlynyrothera.pl/rezerwacja/nienumerowane.html?id=34395&idt=1500dbe9f73bba5c60540b833ef69526&d=3&idg=7
______________________
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.
Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl














Zapraszamy na oficjalny portal turystyczny Bydgoszczy
















