
W tym roku wydarzenie dla fanów hip-hopu powraca. Z nową lokalizacją, nową nazwą i jak zapowiadają organizatorzy – z jeszcze większym rozmachem. Bydgoszcz Hip – Hop Festiwal 2025, odbędzie się w sobotę, 6 września. Gwiazdy hip-hopowej sceny po raz pierwszy zaprezentują się na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku w Myślęcinku. Nowa edycja, podobnie jak poprzednie, odbędzie się w otoczeniu zieleni.
W 2023 roku po raz pierwszy uczestnicy festiwalu spotykali się w niewielkiej wsi Gądecz (w gminie Dobrcz). Festiwal szybko zyskał publiczność i przyciągnął największe nazwiska na polskim rynku. Wystąpili m.in. O.S.T.R, Gibbs, Paluch i Słoń.
- Gądecz Festival przechodzi do historii. W 2025 roku wjeżdżamy z nowym projektem, jeszcze większym i mocniejszym niż kiedykolwiek. Bydgoszcz Hip – Hop Festiwal 2025 to wydarzenie, które rozgrzeje rapową scenę i na długo zostanie w pamięci uczestników. Po roku ciszy wracamy z czymś, co przejdzie do historii. Jedno miasto. Jedna scena. Dziewięciu potężnych zawodników – zapowiadają organizatorzy. Do festiwalu pozostał niecały miesiąc. Na scenie w Myślęcinku zaprezentują się: Kuban, Białas, Kękę, Paluch, Kali, Bonus RPK, Intruz, Denys oraz Młody AZF.