logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Festyn rodzinny „Radosne i bezpieczne wakacje” w BCTW
Już po raz trzeci Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze przygotowało mnóstwo atrakcji dla najmłodszych i ich rodziców. Festyn rodzinny „Radosne i bezpieczne wakacje” już 8 czerwca (sobota). Wstęp wolny.


Na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego odbędzie się festyn rodzinny, na którym każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy przygotowali bogaty program, dzięki czemu świetnie bawić będą się zarówno najmłodsi uczestnicy imprezy, jak i ich rodzice. Nie zabraknie tradycyjnych piknikowych atrakcji, animacji oraz karuzeli. Na miejscu obecni będą przedstawiciele służb mundurowych, którzy zaprezentują swoje pojazdy służbowe i podzielą się szczegółami codziennej pracy. Na placu przed BCTW odbędzie się: prezentacja pojazdów służbowych oraz pracy służb mundurowych, w tym wojska, straży pożarnej, służby więziennej. Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Bydgoszczy zorganizuje również ogólnopolskie zawody Grup Ratownictwa Wysokościowego. W programie zaplanowano także występy artystyczne na scenie, m.in. pokazy tańców towarzyskich, sztuk walki, naukę jazdy na rolkach, ściankę wspinaczkową i strefę gier. Dla gości festynu dostępna będzie ścianka wspinaczkowa i miasteczko polowe.  Na festynie nie może też zabraknąć Czystej Bydgoszczy, zapraszamy do odwiedzania stoiska.

Zabawa przy ul. Gdańskiej 187 rozpocznie się o godzinie 13.00 i potrwa do 19.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny, wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

Tego samego dnia na terenie BCTW odbędzie się V edycja Bydgoskiego Bazaru. To wydarzenie, które na stałe wpisało się w bydgoski kalendarz i cieszy się coraz większą popularnością. Bydgoski Bazar daje drugie życie ubraniom, biżuterii i przedmiotom hand-made, szczegóły TUTAJ.

fot. Adobe Stock