logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Wiosna w Myślęcinku
Wiosna daje nam coraz więcej sygnałów, że niebawem przybędzie na dobre. A wraz z nią obudzą się do życia także wszystkie atrakcje myślęcińskiego parku. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, Myślęcinek jak co roku przygotował specjalną okazję dla najmłodszych bydgoszczan.


Już są! Bilety łączone i superbilety w promocyjnej cenie, które każdego roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. To może być świetny pomysł na wielkanocny prezent! Jeśli o nich jeszcze nie słyszeliście, spieszymy z wyjaśnieniami.

Bilet łączony to bilet, który upoważnia do wstępu do ZOO i na teren Parku Rozrywki-Zaginiony Świat wraz z karnetem na 10 wybranych urządzeń. Cena regularna takiego pakietu wynosi 45 zł, a w promocji można go mieć za 10 zł mniej.

Druga opcja to superbilet, w którym zawiera się wszystko to, co w bilecie łączonym plus 30 minut jazdy na lonży w Ośrodku Rekreacji Konnej (wt-pt po godz. 15). Dotąd za taki karnet należało zapłacić 65 zł, teraz kosztuje on 49 zł!

Bilety można kupić wyłącznie przez internet, wchodząc na stronę www.myslecinek.pl. Oferta ważna jest do 28 marca, natomiast z pakietu będzie można skorzystać do końca września.
 
Warto wiedzieć
Ogród zoologiczny jest czynny cały czas, bez zmian. Z kolei Park Rozrywki-Zaginiony Świat będzie można odwiedzić prawdopodobnie w kwietniu (czekamy na odpowiednie rozporządzenie rządu).
Do Ośrodka Rekreacji Konnej można się wybrać po uprzedniej rezerwacji terminu pod numerem telefonu 724560016.