logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Targi pełne innowacji
Już wkrótce 3. Edycja Międzynarodowych Targów Wynalazczości i Innowacji E-NNOVATE 2022. To wydarzenie, podczas którego nauka spotyka się z biznesem. Targi przeznaczone są dla naukowców, start-upów, dużych i małych firm, szkół, uniwersytetów i instytutów naukowych. W tym roku odbędą się w formule hybrydowej w terminie 8-10 czerwca (stacjonarnie) oraz 15-16 czerwca (online).


Misją targów E-NNOVATE jest promocja innowacji w skali światowej, łączenie nauki z biznesem oraz wspieranie wystawców we wszelkich działaniach upowszechniających osiągnięcia naukowe.

Targi E-nnovate w zeszłym roku połączyły innowatorów na całym świecie na wirtualnej platformie e-nnovate.eu. Portal E-NNOVATE.EU odwiedziło ponad 23 tys. użytkowników, a oficjalna strona odnotowała ponad 170 tys. odsłon.

Platforma internetowa o światowym zasięgu i popularności wypromuje Państwa innowacyjne pomysły na arenie międzynarodowej, a osobisty udział w wydarzeniu pozwoli na prezentację osiągnięć szerokiej publiczności, nawiązać ciekawe relacje z potencjalnymi partnerami oraz uczestniczyć w wielu wydarzeniach towarzyszących.

Edycja LIVE (8-10 czerwca) poświęcona będzie prezentacji wynalazków w formie tradycyjnej, konferencjom, spotkaniom, uroczystości wręczenia Grand Prix i nagród specjalnych. To ta część wydarzenia, w której polscy i zagraniczni uczestnicy będą mogli nawiązać nowe relacje, spotkać się z partnerami biznesowymi lub naukowymi oraz uczestniczyć w interesujących wydarzeniach towarzyszących.

Edycja online (15-16 czerwca) poświęcona będzie ocenie wynalazków przez międzynarodowe jury, szkoleniom online i dyskusjom panelowym. Będzie ona przeznaczona dla wystawców zagranicznych, którzy z powodów pandemicznych nie będą w stanie uczestniczyć osobiście w wydarzeniu.

Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdą Państwo TUTAJ