logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Świąteczne ciężarówki Coca-Coli w Bydgoszczy
W ramach kampanii "Powiedź Dziękuję z Coca-Colą" świąteczne, czerwone ciężarówki zawitają do Bydgoszczy już w sobotę 2 grudnia. W ramach wydarzenia odbędzie się koncert Cleo oraz zespołu Young Stadium Club.


Na Starym Rynku 2 grudnia w godzinach od 15.00 do 21.00 staną dwie ciężarówki Coca-Coli. Każda z nich ma prawie 9 m długości, ponad 4 m wysokości i szerokości, 450-konny silnik i 13-biegową skrzynię. Oświetlone 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych tworzą niepowtarzalną świąteczną atmosferę.

Podczas świątecznego eventu będzie można m.in. zrobić zdjęcie w urokliwym Pokoju Świętego Mikołaja, własnoręcznie przygotować prezent w „fabryce upominków”, czy przygotować spersonalizowaną puszkę Coca-Cola. Można będzie także sfotografować się z najbliższymi w specjalnej GIF-budce.

Dodatkowo, fani nowych technologii będą mogli doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja zakładając specjalne okulary. Event zakończy spektakularne show fajerwerkowe.
Podczas wydarzenia odbędzie się także koncert Cleo.

Udział w wydarzeniach Coca-Cola jest bezpłatny. Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/372549029856305/

Strona www: http://www.ciezarowkicocacola.pl/

Warto wiedzieć:
Konwój świątecznych ciężarówek Coca Coli jest już znany w całej Polsce. Od wielu lat stanowi silnie rozpoznawalny symbol okresu przedświątecznego. Marka na dedykowanej stronie http://www.ciezarowkicocacola.pl oraz swoich kanałach społecznościowych opublikowała szczegółowy rozkład jazdy ogólnopolskiej trasy ich przejazdu. Konwój wyrusza 1 grudnia, aby odwiedzić wybrane miasta w Polsce – w tym roku będą to aż 32 przystanki.