logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Rusza tydzień obniżek - Metropolia za pół ceny
Zaczyna się tydzień dobrych cen w Metropolii Bydgoszcz. Ponad 150 Partnerów akcji – przedsiębiorców z różnych branż - obniża swoje produkty i usługi o 50%! Obniżek można szukać aż do niedzieli 4 października.


Tegoroczna edycja akcji Metropolia za pół ceny potrwa od 28 września do 4 października. To już ósma edycja - od 2013 roku jako Bydgoszcz za pół ceny, a od 4 lat pod szyldem Metropolii. Do tej pory zawsze był to weekend promocyjnych ofert, tym razem rabatów będzie można szukać przez cały tydzień.
 
Idea akcji jest prosta: każdy z Partnerów proponuje w trakcie trwania wydarzenia swoje wybrane produkty bądź usługi w cenie obniżonej o 50 procent. Każdy z Partnerów sam określa, w które dni trwania akcji weźmie w niej udział. Metropolia za pół ceny to szansa dla przedsiębiorców na pozyskanie nowych klientów, ale przede wszystkim to też świetna okazja dla mieszkańców do upolowania sporych rabatów. W tym roku największa obniżka wyniosła aż 2745 zł!
 
Do akcji zgłosiło się ponad 150 Partnerów – przedsiębiorców z różnych branż. Zostali oni podzieleni na 5 kategorii: gastronomia, kultura, sport i rozrywka, zakupy i usługi oraz zdrowie i uroda. Zniżek możemy więc szukać w sklepach, barach, restauracjach, muzeach, siłowniach czy salonach piękności. Wiele miejsc oferuje również vouchery, które należy kupić w ciągu tego tygodnia, ale wykorzystać je będzie można później. Na przykład voucher na dekorację ślubną kościoła. Wszystkie firmy i lokale oferujące 50%-ową obniżkę swoich produktów i/lub usług można znaleźć na stronie www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl.
 
W akcji biorą udział gminy należące do Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz: Barcin, Białe Błota, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin, Żnin i oczywiście Bydgoszcz.