logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Klasyki motoryzacji w Bydgoszczy – grill integracyjny
W najbliższą sobotę Bydgoskie Klasyki oraz Muzeum Okręgowe w Bydgoszczy zapraszają do Exploseum. Od 12:00 do 16:00 odbędzie się tam pierwszy zjazd klasyków w tym miejscu. Wydarzenie ma być imprezą integracyjną dla wszystkich miłośników klasycznej motoryzacji. Wstęp wolny.


W związku z nawiązaniem współpracy pomiędzy Muzeum Okręgowym a Stowarzyszeniem Bydgoskie Klasyki na terenie Exploseum zostanie zlokalizowana siedziba Stowarzyszenia, a zarazem Centrum Klasycznej Motoryzacji i Historii Techniki. W najbliższą sobotę 10 października między 12:00 a 16:00 odbędzie się tam impreza dla posiadaczy i miłośników klasycznej motoryzacji. Chcemy, żebyście wszyscy zapoznali się z tym miejscem i podzielili się swoimi pomysłami na wykorzystanie tej przestrzeni.
 
Udział w imprezie jest bezpłatny. Na miejsce spotkania, będą wpuszczane wyłącznie klasyki. Pozostałe pojazdy należy pozostawić na wyznaczonych parkingach. Więcej szczegółów na stronie bydgoskieklasyki.pl oraz na stronie wydarzenia na facebooku, link TUTAJ.