logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Bydgoski Jarmark Świąteczny 2022. Szukamy artystów
Mimo letniej pogody, zaczynamy przygotowania do Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego 2022. Tegoroczny jarmark planujemy w dniach 19 listopada – 22 grudnia. By zapewnić niepowtarzalny, świąteczny klimat, poszukujemy artystek i artystów, którzy będą występować w warunkach zimowego pleneru. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie lub mailowo.


Miasto Bydgoszcz planuje organizację Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego od 19 listopada do 22 grudnia 2022. Zapraszamy do współpracy młodych artystów, jak również artystów dojrzałych, którzy gotowi są w warunkach zimowego pleneru, na scenie usytuowanej u szczytu amfiteatru na moście Staromiejskim (Sulimy Kamińskiego), zaprezentować swój repertuar (niekoniecznie świąteczny). Ze względu na wymiar sceny możliwy jest występ zespołów maksymalnie sześcioosobowych.

Każdy chętny do grania, śpiewania i zaprezentowania swoich talentów proszony jest o kontakt z Aleksandrą Garbowska, tel.  784 855 258 lub przesłanie zgłoszenia mailem na adresy: a.garbowska@um.bydgoszcz.pl. Gwarantujemy świąteczną scenę, źródło prądu oraz wyjątkową atmosferę.