logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Zobacz muzykę posłuchaj filmu
Pod takim hasłem już w najbliższy piątek, 15 października startuje Fonomo Music & Film Festival. Od ponad 10 lat organizatorzy poszukują związków pomiędzy filmem i muzyką, obrazem i dźwiękiem. Im bardziej te połączenia pomiędzy nimi są nieoczywiste, tym lepiej i ciekawiej.


Jak zapewniają organizatorzy - fascynuje nas różnorodność, eklektyczność i zjawiska interdyscyplinarne. Według tego klucza staramy się dobierać co roku program pokazów filmowych oraz zapraszać artystów i gości, którzy pojawią się na naszym festiwalu.

Jubileuszowa, 10. edycja Fonomo Music & Film Festival to w sumie pięć dni filmów i muzyki. W programie nie zabraknie seansów filmowych, koncertów, wystaw, dyskusji czy warsztatów. Jak sama nazwa wskazuje, Fonomo Music & Film Festival ma dwa oblicza – tym razem rozdzielone na dwa weekendy. Od 15 do 17 października zapraszamy na filmy, tydzień później zagra muzyka – m.in. Kode 9 i Aïsha Devi. Link do pełnego programu festiwalu TUTAJ

Więcej informacji na stronie: fonomo.pl/fonomo2021.php

Festiwal potrwa do 23 października.

Wydarzenie organizuje Fundacja Nowa Sztuka Wet Music. Współorganizatorami Festiwalu są Miasto Bydgoszcz, Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy i Galeria Miejska bwa w Bydgoszczy.