logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Teatr Polski szuka statystów!
Teatr Polski w Bydgoszczy organizuje casting na statystów do spektaklu „Amadeusz” w reżyserii Łukasza Gajdzisa. Zgłoszenie należy przesłać do 23 czerwca.


Poszukiwane są kobiety w wieku 18-30 lat z predyspozycjami tanecznymi oraz mężczyźni w wieku 20-35 lat. Preferowane będą osoby o różnych typach urody, zarówno urodzone w Polsce jak i za granicą, w szczególności pochodzące z Ameryki Północnej lub Południowej, Afryki, Europy Zachodniej i Południowej. Doświadczenie sceniczne jest mile widziane.
 
Casting odbędzie się w dniach 26-27 czerwca 2020 r. Zainteresowani proszeni są o przesłanie zgłoszenia wraz ze zdjęciem twarzy i sylwetki oraz numerem kontaktowym na adres mailowy: katarzyna.plucinska@teatrpolski.pl do dnia 23 czerwca 2020 r. Zgłoszenie musi zawierać klauzulę:
 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym wizerunku przez Teatr Polski im. Hieronima Konieczki z siedzibą w Bydgoszczy (85-071), ul. Aleja Adama Mickiewicza 2 w celu wzięcia udziału w castingu. Oświadczam i gwarantuję, że jestem autorem treści zawartych w zgłoszeniu oraz że nie naruszają one jakichkolwiek praw osób trzecich, w tym wizerunku i w szczególności praw autorskich.

Teatr Polski zastrzega sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Wybór będzie podyktowany subiektywną decyzją reżysera spektaklu.