logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Muzeum Mydła z szansą na tytuł Najlepszej Atrakcji Rodzinnej
Muzeum Mydła i Historii Brudu w Bydgoszczy walczy o tytuł Najlepszej Atrakcji Rodzinnej 2018 roku. Głosowanie trwa do 21 stycznia.


Ranking przygotowuje portal Dziecko w podróży, który prezentuje turystyczne hity i ciekawe miejsca w Polsce i na świecie, które warto zwiedzić wraz z dziećmi. Teraz chce przygotować top 10 atrakcji w naszym kraju, które są najciekawszą propozycją dla całych rodzin. Wśród 50 nominowanych do tytuły Najlepszej Atrakcji Rodzinnej 2018 roku znalazło się Bydgoskie Muzeum Mydła i Historii Brudu.

10 atrakcji, które zdobędą największą liczbę głosów internautów, oprócz Certyfikatu „Najlepsza Atrakcja Rodzinna 2018” zyska także kampanię promocyjną na stronach portalu Dziecko w podróży.

Bydgoskie muzeum konkuruje m. in. z Magicznymi Ogrodami w Janowcu, Żywym Muzeum Piernika w Toruniu, Kopalnią Soli Wieliczka czy wrocławskim afrykarium.  Dziś (11 stycznia) nasza atrakcja zdobyła 89 głosów. Swój możecie oddać TUTAJ.

Głosowanie trwa do 21 stycznia do godz. 21.59.

Warto przypomnieć, że Muzeum Mydła w listopadzie zeszłego roku zostało uhonorowane tytułem Najlepszego Produktu Turystycznego w Polsce w 2017 roku. Certyfikat „Najlepszego Produktu Turystycznego” Polskiej Organizacji Turystycznej to nagroda dla wyjątkowych atrakcji turystycznych w Polsce. Nadawany jest on nowatorskim i przyjaznym turystom miejscom, obiektom, imprezom czy przedsięwzięciom realizowanym na poziomie regionalnym i lokalnym. Więcej o nagrodzie TUTAJ.