logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Magiczne drzwi - granice
Czas na drugą część sztuki dla dzieci pt. „Magiczne Drzwi – Granice”, która ponownie odbędzie się w formie live streamingu. Teatr ALELALE zaprasza najmłodszych widzów do świata Hani 15 maja.


Hania, główna bohaterka, znów przeprowadziła się z rodzicami do innego miasta, gdzie musi się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, takimi jak zmiana szkoły i nowe środowisko. Ale przede wszystkim dziewczynka tęskni za swoją najlepszą przyjaciółką, Martą, z którą zaczyna się kontaktować przez internet. To początek jej przygody w wirtualnym świecie, który pomału zaczyna ją izolować od rówieśników.

Spektakl jest utrzymany w konwencji teatru żywego planu z elementami animacji przedmiotem i zabawy formą. Scenografia ożywać będzie na oczach widzów przenosząc ich w inne, nierzeczywiste światy. Spektakl „Magiczne Drzwi – Granice” jest spektaklem Teatru ALELALE odpowiadającym na potrzeby tematyczne Akademii Bezpieczeństwa PZU ze specjalnie do tego projektu napisanym autorskim scenariuszem i skomponowaną muzyką. Spektakl adresowany jest do dzieci w wieku wczesnoszkolnym, ale i starsze znajdą dla siebie ciekawe treści.

Na występ zapraszają: Iga Jambor-Skupniewicz i Karolina Suchodolska. Spektakl można obejrzeć online 15 maja o godz. 18:00 tutaj.