logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Letnia Scena Impro - kolejny spektakl pod chmurką
W czwartek 26 lipca kolejna odsłona wakacyjnego cyklu przygotowanego przez Miejskie Centrum Kultury. W ramach Letniej Sceny Impro wystąpi grupa SzaFoFe z Trójmiasta ze spektaklem „po polsku”, który powstanie na naszych oczach.


Letnia Scena Impro to cykl komediowych spektakli improwizowanych, które odbywają się w specjalnie zaaranżowanej plenerowej przestrzeni na parkingu Miejskiego Centrum Kultury. Co czwartek, na Letniej Scenie prezentują się teatry improwizowane z całej Polski – Warszawy, Trójmiasta, Wrocławia, Torunia.

Tym razem na letniej Scenie Impro wystąpi grupa SzaFoFe z Trójmiasta ze swoim spektaklem po polsku.  

Grupa pisze o sobie: „Nie mamy scenariusza, nie mamy reżysera, nie mamy suflera.  Mamy siebie nawzajem, mamy wyobraźnię, mamy widownię.  Rozbawiamy Was, rozbawiamy siebie nawzajem. Jesteśmy z Wami Tu i Teraz. Jesteśmy Bebe, Waldek, Karol i Adam. Jesteśmy SzaFoFe”.

Wszystkie spektakle prezentowane w ramach Letniej Sceny Impro tworzone na żywo, co oznacza, że dany spektakl nigdy wcześniej nie został odegrany i nigdy już się nie powtórzy. Wszystko wyimprowizowane jest „tu i teraz” i zainspirowane sugestiami publiczności.

26 lipca (czwartek), godz. 20.00 – SzaFoFe (Trójmiasto), scena na parkingu przy Miejskim Centrum Kultury. Wstęp wolny.