logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kultura online/offline
Ostatnie miesiące nie były łatwe, ale mimo pandemii, bydgoskie instytucje kultury robiły wszystko, żebyśmy mogli na co dzień z kulturą obcować i przeniosły ją do sieci. Powoli jednak wszystko wraca na tradycyjne tory - Miejskie Centrum Kultury zaprasza na jedne z ostatnich już spotkań online i pierwsze – na żywo.


27 czerwca (sobota) o godz. 20.00 zapraszamy na koncert online zarejestrowany na Barce Lemara w ramach cyklu ”Ciągle pisać się chce”. W muzyczny rejs z poezją śpiewaną zabierze nas zespół Wszystkiego Najlepszego. Bydgoscy muzycy zagrają utwory skomponowane do tekstów Aleksandry Bacińskiej. Koncert dostępny będzie na stronie FB Barki, link TUTAJ.

29 czerwca (poniedziałek) o godz. 19.00 zapraszamy na ostatni już odcinek Impro w odcinkach, czyli teatr improwizowany od kuchni. Każdy odcinek to potężna dawka wiedzy o teatrze impro, nauka improwizacji, konkretne ćwiczenia oraz najważniejsze zasady i sylwetki pionierów tego gatunku. Grupa WymyWammy czeka na Was na swoim profilu, link TUTAJ.

Ale to nie koniec impro, bo już 1 lipca (środa) o godz. 20.00 Miejskie Centrum Kultury „odpala” Letnią Scenę Impro. Dziewczyny z WymyWammy po raz pierwszy po czterech miesiącach spotkają się z widownią "w realu"! Jak zawsze będzie energia i dużo dobrego humoru. Zapraszamy na parking MCK.

Przypominamy także, że od minionego piątku można już oglądać filmy na dużym ekranie w kinie Orzeł. W repertuarze kina znajdują się same perełki, warto więc zajrzeć do programu dostępnego TUTAJ.