logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Ireneusz Krosny wystąpi w Bydgoszczy
Scena przy Operze Nova będzie gościć w tym roku najlepsze kabarety i znakomitych komików. W czwartek 19 lipca wystąpi Ireneusz Krosny ze swoim autorskim spektaklem w ramach „Wieczoru z kabaretem”.


Wzorem ubiegłych lat, lato w Bydgoszczy upłynie pod znakiem kulturalnych imprez pod chmurką. W amfiteatrze przy Brdzie odbędą się koncerty w ramach Rzeki Muzyki i Rzeki Muzyki Młodych. Będą także występy kabaretowe w ramach „Wieczoru z kabaretem”.

19 lipca w amfiteatrze przy Operze Nova wystąpi Ireneusz Krosny ze swoim autorskim spektaklem Mowa Ciała, który złożony jest z zupełnie nowych etiud pantomimicznych. Etiudy te w sposób ironiczny lub humorystyczny ujmują sceny "z życia wzięte". Oprócz nowych scenek pantomimicznych, będzie okazja poznać różne tricki stosowane przez mima.

Ireneusz Krosny jest jednym z trzech artystów z Polski, który otrzymał w swoim czasie prestiżową nagrodę krytyki w Chicago - The critic's Choice. To nagroda dla teatrów, bo Krosny jest teatrem a na dodatek jego sztuka jest zrozumiała dla każdej publiczności, bez względu na wiek, zainteresowania, język a nawet kulturę i to bez tłumacza.

Ireneusz Krosny, 19 lipca (czwartek), godz. 19.00, amfiteatr przy Operze Nova. Wstęp wolny.

„WIECZÓR Z KABARETEM”

19 lipca – Ireneusz Krosny

2 sierpnia – Kabaret Młodych Panów

30 sierpnia – Kabaret Nowaki