logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Akustycznie na tarasie Opery
Nietypowy koncert na tarasie Opery Nova w ramach cyklu Rzeka Muzyki – pogoda pokrzyżowała szyki wykonawcom i publiczności. Deszcz zalał nie tylko widownię, ale i zadaszoną scenę.


Wczoraj (15.07) miał odbyć się koncert zespołu Kraków Street Band, formacji, która stała się muzyczną wizytówką polskiej sceny bluesowo- jazzowej. Niestety pogoda na to nie pozwoliła. Od rana świeciło piękne słońce, a wszystkie informacje pogodowe potwierdzały, że wieczorny koncert odbędzie się w doskonałych warunkach pogodowych. Jednak tuż po próbie zespołu nad amfiteatrem Opery Nova zaczął padać deszcz. Ulewa zalała nie tylko widownię, ale i zadaszoną scenę.

Tak ulewny deszcz zaskoczył i organizatorów i publiczność, która wytrwale pod parasolami oczekiwała na spotkanie z artystami.
Krakowscy muzycy doceniając cierpliwość zgromadzonych w amfiteatrze widzów zaprosili tych najbardziej wytrwałych na mini akustyczny koncert na tarasie Opery Nova.

Kolejny koncert polecamy wielbicielom wielkiego musicalowego hitu „Metro”. Joanna Dark - polska wokalistka i aktorka, której magicznego głosu nie da się zapomnieć, wystąpi nad Brdą już 22 lipca.

Rzeka Muzyki to już wakacyjna bydgoska tradycja. Już po raz piąty na scenie nad Brdą mieszkańcy mogą uczestniczyć w koncertach, które odbywać się będą w każdą niedzielę lipca i sierpnia. Repertuar jak zawsze jest różnorodny – od muzyki klasycznej i operowej, poprzez jazz, rock aż do bluesa i muzyki popularnej i folka.

RZEKA MUZYKI 2018
22 LIPCA - JOANNA DARK
29 LIPCA - TOMASZ WENDT QUARTET
5 SIERPNIA - JAKUB KUSZLIK - PADEREWSKI NA 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI
12 SIERPNIA - JAN JAKUB NALEŻYTY
19 SIERPNIA - MAGDA NAVARETTE
26 SIERPNIA – KAPELA ZE WSI WARSZAWA