logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kalendarium imprez

8. Fonomo Music & Film Festival - Jak wyjść z garażu i nie zginąć - spotkanie

2019-10-18 17:00
2019-10-18 19:00
Bydgoszcz, Skrzynka na bajki - pracownia i księgarnia dla dzieci
Pozostałe

Kiedy DIY jest wyborem, a kiedy koniecznością? Kto wspiera muzyków niezależnych, a komu przeszkadzają? Czy kompromis to kompromitacja? Czy wydawcy i media są na pewno po tej samej stronie barykady? Z czym warto pojechać w świat, gdzie znaleźć wsparcie i po czym poznać, że odniosło się  sukces?
Arek Marczyński, szef ikonicznej dla polskiej sceny wytwórni Antena Krzyku i Jarek Szubrycht, redaktor „Gazety Magnetofonowej” i dziennikarz „Gazety Wyborczej”, będą się  spierać o to skąd wyszła i dokąd zmierza polska muzyka alternatywna oraz badać czy są dla niej jakieś  drogi na skróty.
Jarek Szubrycht
Redaktor naczelny i wydawca „Gazety Magnetofonowej”, kwartalnika o polskiej muzyce i dziennikarz „Gazety Wyborczej”. Publikował również  m.in. w „Polityce”, „Przekroju” i „Machinie”, prowadził portale T-Mobile Music i Red Bull Muzyka. Autor i tłumacz książek o tematyce muzycznej i biografii,  m.in. Vadera, Slayera i Maryli Rodowicz. Emerytowany wokalista metalowy związany z grupą Lux Occulta.
Arek Marczyński
Urodzony we Wrocławiu w połowie lat 60. wydawca gazet i płyt, organizator koncertów, menager zespołów. Założyciel niezależnej wytwórni płytowej Antena Krzyku. Fan jeździectwa i dobrego jedzenia. Socjalista.

______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Strona wydarzenia na www.visitbydgoszcz.pl