logo miasta - trzy kolorowe spichrze

XXVI Targi Wod-Kan
XXVI edycja Targów Wod-Kan rozpoczęła się we wtorek 5 czerwca w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym. To jedna z największych takich imprez w Europie, w której uczestniczy ponad 400 wystawców.


Targi Wod-Kan to jedno z najważniejszych na krajowym rynku oraz jedno z największych w Europie wydarzeń skierowanych do branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Co roku uczestniczy w niej ok. 400 wystawców oraz ok. 10 000 osób zwiedzających - specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

Targi WOD-KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wstęp na targi jest wolny, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność wśród zwiedzających. Imprezie towarzyszą konferencje, prezentacje i pokaz, które wyłaniają najlepsze produkty i rozwiązania.

Dzięki wieloletniej tradycji, Targi są profesjonalną platformą dla specjalistów, pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo-kanalizacyjnej i ochrony środowiska. Tegoroczna edycja imprezy po raz trzeci odbędzie się w nowoczesnym obiekcie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego.

Targi Wod-Kan odbędą się w dniach 5-7 czerwca 2018 r.