logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Zabierz mamę do teatru
Zbliżający się Dzień Matki to świetna okazja, żeby zrobić przyjemność mamie i zabrać ją do teatru. TPB zaprasza na 2 pokazy „Srebrnego globu” w reż. Michała Buszewicza. Obowiązuje specjalna promocja.


„Srebrny glob” w reżyserii Michała Buszewicza to sztuka powstała na motywach powieści Jerzego Żuławskiego „Na srebrnym globie: rękopis z Księżyca”.  Pięciu śmiałków, umieszczonych w pocisku-kapsule kosmicznej, wyrusza na Księżyc, by dotrzeć na niewidoczną stronę Księżyca i stworzyć tam świat lepszy niż ziemski. Jednakże odcięci od łączności z ojczystą planetą i pozostawieni sami sobie dają początek plemieniu księżycowemu dalekiemu od ich marzeń. 

Spektakl „Srebrny glob” przymierza się do wielkich narracji o zdobywcach, zwycięzcach i zbawicielach. Opowiada o próbach odcięcia się od ziemskich błędów i mimowolnym ich powtarzaniu. Przeciwstawia im narrację o chęciach, próbach i nieporadnościach, które swoje słabości próbują maskować wielkimi gestami.

Pokazy „Srebrnego globu” w reż. Michała Buszewicza odbędą się 27 i 28 maja o godz.19.00 w pawilonie przy ul. Gdańskie

Z okazji Dnia Matki Teatr Polski w Bydgoszczy przygotował specjalną promocję. Wszyscy widzowie, którzy będą chcieli zaprosić swoją mamę na majowe pokazy „Srebrnego globu” będą mogli zakupić 2 bilety w cenie jednego normalnego, czyli za 60 zł.

Z promocji będzie można skorzystać tylko i wyłącznie w kasie biletowej Teatru, w dniach od 24 do 26 maja, w godzinach jej otwarcia, tj. od g.14.00 do 18.00.

Jak zdobyć bilety? Podpowiadamy:

1.Przyjdź – w dniach od 24 do 26 maja – do kasy biletowej  TPB

2.Podaj hasło „Dzień Mamy”.

3. Kup 2 bilety w cenie jednego normalnego.

4. Świętuj Dzień Mamy w Teatrze!

Regulamin promocji „Świętuj Dzień Mamy w Teatrze”

1. Akcja promocyjna dotyczy pokazów spektaklu ,,Srebrny glob” w reż. Michała Buszewicza – 27 i 28 maja 2023r.

2. Sprzedaż biletów promocyjnych prowadzona jest tylko i wyłącznie w kasie biletowej Teatru, w dniach od 24.05 do 26.05 w godzinach jej otwarcia. Nie ma możliwości zakupu biletów promocyjnych online.

3. Promocja obowiązuje do wyczerpania biletów na wskazane spektakle.