logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Wesprzyj WOŚP i licytuj!
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 26 – w niedzielę 14 stycznia na Starym Rynku odbędą się występy i koncerty. Ruszyły także internetowe licytacje pod kuratelą bydgoskiego sztabu WOŚP.


Wśród przedmiotów wystawionych na aukcję jest wieczne pióro przekazane przez Prezydenta Rafała Bruskiego. To pióro, którym Witalij Kliczko – Mer Kijowa, podpisał 17 czerwca 2015 roku w bydgoskim ratuszu memorandum o wieloletniej współpracy z PESA Bydgoszcz S.A. Do pióra zostanie dołączone pamiątkowe, oprawione zdjęcie ze spotkania (licytuj TUTAJ).

Na akcjach można wylicytować także m. in. pakiety startowe Terenowej Masakry, PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego i Bydgoszcz Triathlon. Jest także romantyczna kolacja, rękodzieło, a także biżuteria ceramiczna od Pawła Adamczaka.

Swoją cegiełkę do WOŚP dorzuciła także Bydgoska Straż Miejska,  która oferuje spędzenie dnia z psami służbowymi i obejrzenia profesjonalnego szkolenia owczarków.

Wśród przedmiotów znalazł się także odłamek bomby z Kragujevca w Serbii przekazany przez Romana Jasiakiewicza, radnego sejmiku województwa. To odłamek bomby z lat wojny na Bałkanach z Zakładów Zastawy w Kragujevcu. Odłamek został znaleziony podczas wyprawy  z pomocą humanitarną w 1999 roku, w której uczestniczyli bydgoszczanie i bydgoskie firmy.

Z kolei przejażdżkę rowerem oferuje Radosław Sikorski, były szef MSZ.

Wszystkie aukcje dostępne są na stronie WWW.wosp.bydgoszcz.com (w zakładce „Aukcje”)

Więcej o WOŚP w Bydgoszczy TUTAJ.