logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Trwają zapisy na Bydgoski Bieg Urodzinowy
Ciągle jeszcze można zapisać się na start w tegorocznym Bydgoskim Biegu Urodzinowym. Dziś prezentujemy koszulki, w których wystartują uczestnicy rywalizacji.


Przypomnijmy, że podobnie jak w poprzednim roku, także i tym razem licząca 5 km trasa biegu przebiegać będzie urokliwymi ścieżkami nad Kanałem Bydgoskim. Start i meta znajdą się na polanie przy ul. W. Bronikowskiego. Trasa przebiegać będzie alejkami od ul. W. Bronikowskiego do ul. Wrocławskiej (i powrót na ul. Bronikowskiego). Zapisy do biegu ruszyły 27 lutego. Do tej pory chęć udziału wyraziło ponad 400 osób. W sumie przygotowaliśmy 1200 pakietów startowych. 

Znajdą się w nich m.in. koszulki dla uczestników biegu. Tym razem postawiliśmy na czarny kolor ze złotymi nadrukami. I z przodu i z tyły znajdzie się nazwa imprezy i logotyp miasta. Ciekawym dodatkiem graficznym jest otok z zarysami charakterystycznych budynków Bydgoszczy. Koszulki są dostępne w kroju damskim i męskim w różnych rozmiarach. 

Przypomnijmy, że Bydgoski Bieg Urodzinowy odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia. Start o godz. 14. Udział jest płatny (40 zł). Zapisywać można się do 15 kwietnia. Po tym terminie uczestnicy będą mogli odebrać okolicznościowe koszulki. 

Zapisy TUTAJ