logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

To będzie nietypowy Maj Mam
MAJ MAM to VIII edycja prezentu z okazji Dnia Matki dla przedsiębiorczych mam w postaci bezpłatnych warsztatów - tym razem w sieci. Wykorzystaj ten dzień dla siebie!


Zapraszamy mamy, które chcą się rozwijać, pragną rozpocząć swoją aktywność zawodową po urlopie związanym z opieką nad dzieckiem, aktywne kobiety, które mają pomysł na własny biznes, ale brakuje im impulsu, by zrobić pierwszy krok oraz panie, które już działają, realizując swoje pasje i pomysły.

KIEDY - 26 maja 2020, start godzina 9.00

Możesz wziąć udział w jednym lub we wszystkich warsztatach – wybór należy do Ciebie.
GDZIE – w sieci --> Zarejestruj się TUTAJ 

O Projekcie:
Miasto Bydgoszcz wspiera młode mamy w aktywizacji zawodowej - od 2013 roku organizujemy projekt MAJ MAM. Celem projektu jest aktywizacja kobiet po urodzeniu dziecka, po urlopie macierzyńskim lub wychowawczym. Wszystkie spotkania są bezpłatne. I co dla mam najważniejsze – nie trzeba zastanawiać się z kim zostawić dziecko – można przyjść razem z nim! W czasie, gdy mama uczestniczy w spotkaniu, dziecko (w zasięgu jej wzroku) spędza czas z animatorami w specjalnie do tego przygotowanym kąciku zabaw. Spotkania to też okazja do wzajemnego wsparcia, stworzenia i podtrzymywania sieci kontaktów.