logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Szukasz pracy? Przyjdź na targi
W październiku w Bydgoszczy odbędą się dwa wydarzenia skierowane do osób poszukujących pracy. 11 października w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym odbędzie się 7. edycja Tragów Pracy. W dniach 20 -21 października w Hali Immobile Łuczniczka odbędą się największe targi pracy w regionie – Offerty.


Już 11 października w godz. 10 -16 w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym odbędzie się już VII edycja Targów Pracy. Organizatorzy chcą umożliwić osobom poszukującym pracy poznanie pracodawców z regionu, a pracodawcom dać możliwość prezentacji swojej działalności.

Na miejscu będzie można wykonać profesjonalne zdjęcie do CV, przygotować list motywacyjny, a także wydrukować wszystkie niezbędne dokumenty, by móc je od razu złożyć  u potencjalnego pracodawcy. Wstęp na wydarzenie jest wolny! Do tej pory zgłosiło się 37 wystawców, w tym Atos, BELMA, Kaulfand czy Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy.

W dniach 20-21 października w Hali Sportowo-Widowiskowej Immobile Łuczniczka odbędą się Targi Pracy – Offerty. To jedne z największych targów pracy w naszym regionie, organizowane od 2007 roku. Offerty odbędą się w nowej, hybrydowej formule: 20 października – stacjonarnie w godzinach 11:00-16:00, a 21 października – online w godzinach 11:00-16:00, na platformie www.offerty.byd.pl Organizatorem jest Porozumienie Bydgoskich Biur Karier.

Tegoroczne Offerty adresowane są w szczególności do firm z sektora nowoczesnych usług dla biznesu i będą promować ten rynek wśród odwiedzających. Targom towarzyszyć będą działania pod nazwą Kariera 4.0, w ramach których zorganizowane zostaną, m.in. warsztaty na temat kompetencji pożądanych przez firmy z sektora nowoczesnych usług, debata z udziałem firm na temat perspektyw rozwoju kariery w tym obszarze, warsztaty przedstawicieli przedsiębiorstw na temat rozwoju sektora w naszym regionie i przybliżenia odwiedzającym ofert i możliwości zatrudnienia w firmach. Do tej pory do wydarzenia zgłosiły się 33 firmy z regionu. Lista wystawców TUTAJ.