logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – mnóstwo ciekawych wydarzeń




Konferencja „Start-up, co w tym trudnego” rozpocznie Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Bydgoszczy. Eksperci podzielą się wiedzą dotyczącą zakładania i rozwoju swojej firmy


10. edycję Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Bydgoszczy zainauguruje bezpłatna konferencja "START-UP, co w tym trudnego". Wydarzenie odbędzie się 14 listopada 2017 r. w Restauracji Sowa (Sala Waniliowa, ul. Mostowa 4) i jest adresowane przede wszystkim do młodych przedsiębiorców, osób przedsiębiorczych oraz zainteresowanych uruchomieniem działalności gospodarczej.

W gronie prelegentów znaleźli się eksperci-praktycy, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie poszukiwania pomysłów i inspiracji do rozwoju swojej firmy, diagnozowania potrzeb, radzenia sobie z problemami czy podejmowania skutecznych działań promocyjnych. Po części prezentacyjnej przewidziany jest też czas na indywidualne rozmowy z prelegentami oraz networking. To szansa na zdobycie nie tylko przydatnej wiedzy, ale także kontaktów biznesowych i praktycznych porad.

Organizatorem konferencji „Start-up, co w tym trudnego…” jest Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego – Regionalnym Koordynatorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie kujawsko-pomorskim. Szczegółowe informacje o wydarzeniu, noty biograficzne prelegentów oraz formularz rejestracyjny są dostępne na stronie: www.barr.pl/konferencja. Zgłoszenia na konferencję przyjmowane są jeszcze tylko dziś do końca dnia.

Rejestracja na wydarzenie jest także możliwa przez portal Evenea: https://konferencja-startup-barr.evenea.pl/.

Informacje o konferencji można także śledzić na bieżąco na Facebooku: https://www.facebook.com/promocja.gospodarcza.Bydgoszczy.

PROGRAM KONFERENCJI:
"START-UP, co w tym trudnego …"

Bydgoszcz, 14 listopada 2017 r. (godz. 16:00-20:00)
Restauracja SOWA ul. Mostowa 4
I piętro, Sala Waniliowa

15.30 – 16.00 Rejestracja uczestników
16.00 – 16.05 Przywitanie gości i uczestników konferencji
Edyta Wiwatowska – Prezes Zarządu, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.
16.05 – 16.30 Ekosystem start-upów w Polsce i województwie kujawsko-pomorskim  Łukasz Ozimek – Koordynator wojewódzki Start-up Poland, Dyrektor Operacyjny Exea Smart Space
16.30 – 17.00 Problemy na wczesnym etapie, skąd wziąć pomysł, jak zdiagnozować potrzeby i problemy do rozwiązania? (case study) 
Dr n. farm. Piotr Merks – Prezes Zarządu PIKTOREX Sp. z o.o.
17.00 – 17.20 Wsparcie od akademików: oferta Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości oraz Funduszu Seed Capital
Paweł Żywiecki – Dyrektor AIP kujawsko-pomorskie
17.20 – 17.40 W jaki sposób zachęcić Inwestora do wsparcia naszego pomysłu? 
Tomasz Czapliński – SpeedUp Group
17.40 – 18.00 Jak prowadzić działania promocyjne w Internecie z głową, czyli tak żeby przynosiły efekty
Karolina Maj – internetowerewolucje.pl
18.00 – 18.20 Jak nie ustawać w rozwoju? Od 20-lat wciąż start-up (case study) Tomasz Kruszewski – Właściciel, T-Komp Tomasz Kruszewski 
18.20 – 18.40 Dlaczego start-upy muszą pozostać kreatywne? (case study) 
Michał Barczak – SaveSEO
18.40 – 18.55 Wsparcie w starcie
Paweł Szarek – Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.
18.55 – 19.00 Podsumowanie i zakończenie
19.00 – 20.00 Networking