logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Styczeń z Teatrem Polskim
W styczniu na www.vod.teatrpolski.pl pojawią się kolejne spektakle – po raz pierwszy online zostanie zaprezentowany „Kopciuszek” z udziałem Katarzyny Figury oraz komedia „Ptak”. A już jutro, 6 stycznia, usłyszymy przepowiednię na 2021 rok.


Przepowiednia na 2021 rok
6 stycznia o godz. 17.00 na facebooku Teatru Polskiego w Bydgoszczy zobaczycie próby przepowiedzenia przyszłości, a dokładnie tego, jaki będzie rok 2021. Czy będzie lepszy niż 2020? Co stanie się z Polską? Co czeka rodaków? A co z teatrem? Na te i na inne pytania odpowie teatralny wróż Mirosław. Słuchajcie „Przepowiedni”, na którą złożą się między innymi widzenia Józefa Marcinkowskiego, Stefana Ossowieckiego, Czesława Klimuszko czy Agnieszki Pilchowej.

Link do facebooka TUTAJ.

Ferie z TPB
Link do platformy VOD tutaj. www.vod.teatrpolski.pl/strona-glownaW ostatni weekend ferii zimowych, czyli 15 i 16 stycznia, Teatr Polski w Bydgoszczy zaprasza na spektakl „Kopciuszek” w reż. Łukasza Gajdzisa. Współczesną adaptację znanej wszystkim opowieści o dziewczynce, która musi poradzić sobie ze śmiercią mamy i brakiem akceptacji ze strony sióstr i macochy będzie można obejrzeć dwa razy:
15 stycznia o godz. 18.00 - spektakl z udziałem Katarzyny Figury, która wcieli się w rolę Macochy, będzie transmitowany na żywo;
• Dzień później, czyli 16 stycznia o godz. 18.00, nagranie streamingu zostanie udostępnione na 24 godziny.

Link do platformy VOD tutaj.

Komediowe zakończenie stycznia
Styczeń zakończą pokazy spektaklu „Ptak” w reż. Magdy Drab. Komediowa propozycja Teatru Polskiego w Bydgoszczy oparta na niemal stuletnim tekście Jerzego Szaniawskiego, zostanie udostępniona na platformie VOD dwa razy – 23 i 24 stycznia o godz.19.00. Każdego dnia spektakl będzie dostępny przez 24 godziny.

Link do platformy VOD tutaj.

Jak uzyskać dostęp do spektakli TPB?
Aby obejrzeć spektakle TPB prezentowane za pośrednictwem platformy VOD wystarczy założyć darmowe konto na www.vod.teatrpolski.pl. Następnie należy wybrać konkretny spektakl i wykupić do niego dostęp. Warto pamiętać, że za jeden „wirtualny bilet”, spektakl może obejrzeć cała rodzina.

 

fot. Tomasz Michalczewski