logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Stok w Myślęcinku czynny – w ferie dla uczniów wyciągi będą darmowe
Zapraszamy wszystkich narciarzy i snowboardzistów na stok narciarski do Myślęcinka. Po krótkiej przerwie, w czwartek 8 lutego zostanie uruchomiony wyciąg narciarski na Stefanowym Stoku.


W czasie ferii uczniowie, którzy chcą aktywnie spędzić czas na stoku narciarskim w Myślęcinku, będą mogli korzystać z wyciągów za darmo (od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12). Promocja obejmuje osoby, które mają nie więcej niż 19 lat i okażą obsłudze przy wyciągu legitymację szkolną. W czasie ferii stok będzie działał codziennie w godzinach 10-21. Kasa i wypożyczalnia sprzętu funkcjonują do godz. 20.

Najważniejsze informacje dot. stoku narciarskiego w Myślęcinku:

  • Stałe godziny funkcjonowania stoku to: od poniedziałku do piątku w godz. 11-21, natomiast w weekendy w godz. 10-21. Kasa czynna będzie do godziny 20
  • W czasie ferii zimowych (od 10 do 25 lutego) stok będzie działał codziennie w godzinach 10-21. Kasa i wypożyczalnia sprzętu funkcjonują do godz. 20.
  • Ceny biletów pozostają takie same, jak w latach ubiegłych. Jeden zjazd kosztuje 1,5 zł od poniedziałku do godziny 15 w piątek, a od godz. 15 w piątek, w sobotę, niedzielę i w święta zapłacimy 2 zł. Dziesięć zjazdów to koszt odpowiednio 10 i 15 zł, a karnet godzinny kosztuje 15 i 19 zł. Na ofertę specjalną liczyć mogą m.in. osoby od 65. roku życia, rodziny wielodzietne posługujące się Bydgoską Kartą Rodzinną 3+ i Kartą Dużej Rodziny.
  •  Na stoku można znaleźć licencjonowanych instruktorów narciarskich i snowboardu, którzy udzielają lekcji szusowania. Z każdym instruktorem można umówić się telefonicznie na indywidualną naukę. Lista instruktorów wraz z nr telefonów podana na stronie WWW.myslecinek.pl. Za 50 minut lekcji szusowania jedna osoba zapłaci 60 zł.
  • Przy stoku funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Na stronie WWW.myslecinek.pl znajdują się także kontakty do innych wypożyczalni funkcjonujących na terenie Bydgoszczy.
  • Przy stoku funkcjonuje parking na 150 samochodów. Parking usytuowany jest tuż przy stoku, obok wypożyczalni nart. Koszt parkingu to 4 zł. za cały czas parkowania. Opłata pobierana jest przy ulicy Konnej.
  • U podnóża stoku działają punkty tzw. małej gastronomii, a w odległości ok. 150 m są trzy restauracje.