logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Sobota pod znakiem jogi
Gotowi na trening ciała i umysłu, relaks i odprężenie po całym tygodniu pracy? W najbliższą sobotę (17 lipca) zapraszamy na spotkanie z jogą.


O jodze mówi się powszechnie, że to trening ciała i duszy. Pochodzi z filozofii Indii i pozytywnie wpływa na nasze ciało, umysł i emocje. Daje nam wiele naukowo udowodnionych korzyści, m.in.:  poprawę postawy i większą elastyczność ciała, lepszą koordynację ruchową i odporność mechanizmu czy redukcję stresu i uczucie odprężenia.

Jeśli jeszcze nie próbowaliście, a chcielibyście poćwiczyć jogę, w tę sobotę będzie do tego świetna okazja. 17 lipca w Parku Kochanowskiego odbędzie się kolejna odsłona „Jogi na trawie”, organizowanej przez Stan Harmonii. To cykl darmowych zajęć na świeżym powietrzu, które odbywają się w każdą sobotę wakacji. Prowadzone są przez różnych instruktorów jogi, więc można poznać jej różne style. W akcji mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy, bez względu na wiek, płeć czy doświadczenie w treningach jogi. Wystarczy wziąć ze sobą matę lub kocyk i butelkę wody.

A jeśli macie ochotę spędzić trochę więcej czasu na macie, Fabryka Lloyda zaprasza na Letni Maraton Jogi, który również odbędzie się w najbliższą sobotę i potrwa od godz. 8:00 do 12:45. To dobra opcja, jeśli chcecie zacząć dzień aktywnie, z pozytywnym nastawieniem i zrelaksować swoje ciała i umysły po ciężkim tygodniu pracy, a dodatkowo poznacie podstawowe zasady zdrowego i szczęśliwego życia według jogi klasycznej, bo maraton przewiduje także warsztaty. Spotkanie jest płatne i wymagane są wcześniejsze zapisy. Szczegółowe informacje znajdziecie TUTAJ