logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Ścieżka duchów - dodatkowa pula biletów
Przed nami kolejna edycja Ścieżki duchów – jedynej takiej imprezy w Polsce. 30 i 31 października uczestnicy znów przejdą ciemnym lasem po strasznej ścieżce. Ponad 1000 biletów wyprzedało się w kilka dni. Organizator wrzucił do puli 200 kolejnych wejściówek. Kto pierwszy ten lepszy!


Wyobraźcie sobie taką sytuację: zimna noc, ciemny las, a pośrodku ścieżka oświetlona czerwonymi zniczami prowadząca donikąd. I tylko od czasu do czasu słychać jakiś krzyk, bo w lesie pojawiają się potwory rodem z najstraszniejszych horrorów.
 
Jeśli to coś dla Was to czym prędzej kupujcie bilety, bo wyprzedają się jak świeże bułeczki. Sprzedaż ruszyła 1 października, 1300 wejściówek rozeszło się w ciągu zaledwie kilku dni. Dziś organizator przygotował niespodziankę – pulę dodatkowych 200 biletów. Potem zostaną już tylko „golden ticket”, czyli bilety, dzięki którym wejdziecie bez kolejki, ale są ponad dwa razy droższe. Bilety są sprzedawane przez Ticket Portal.
 
A jeśli i tym razem ktoś Was ubiegnie i „sprzątnie” Wam bilety sprzed nosa – jeszcze nic straconego, bo my też mamy dla Was kilka wejściówek. Ale to będzie już naprawdę ostatnia szansa. Niedługo na naszym profilu na facebooku pojawi się konkurs, w którym do wygrania będą właśnie bilety na ścieżkę duchów. Odwiedzajcie nasz fanpage bydgoszcz.pl i bądźcie czujni!
 
W zabawie może wziąć udział młodzież od 12 lat (12-14 lat z opiekunem, starsi – samodzielnie). Impreza rusza 30 października o godz. 17:00, ale każdy z uczestników będzie miał swoją godzinę startu na bilecie. Miejscem zbiórki jest Park Przemysłowo-Technologiczny przy Exploseum.
 
Organizator zapewnia, że impreza spełnia wszystkie wytyczne w związku z pandemią. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie wydarzenia na facebooku, link TUTAJ.