logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Rzeka Muzyki wystartowała. Teraz czas na BigBit!
Za nami pierwszy tegoroczny koncert Rzeki Muzyki. Na Wyspie Młyńskiej zagrał Felix Jazz Orchestra. W najbliższą niedzielę zapraszamy na kolejny koncert.


Było dużo energii i dobrej muzyki. Jako pierwszy w tegorocznej edycji Rzeki Muzyki wystąpił Felix Jazz Orchestra im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy (dawniej Big Band Akademii Muzycznej). Można było usłyszeć utwory z płyty Solaris, zawierające autorskie kompozycje Michała Szlempo.

Tradycyjnie już nie zawiodła bydgoska publiczność, która tłumnie wypełniła Wyspę Młyńską. A to dopiero początek atrakcji jakie czekają nas w tym roku na Rzece Muzyki.

W najbliższą niedzielę, 14 lipca zapraszamy wszystkich którzy znają i kochają utwory Ady Rusowicz, Karin Stanek, Kasi Sobczyk i Czerwono-Czarnych oraz zespołu Breakout na koncert Kocham BigBit. Na scenie wystąpią dwie wokalistki: Małgorzata Jakubiec-Hauke i Magdalena Fudała.
Zapraszamy do przeglądu szaf i pojawienia się na Wyspie Młyńskiej w strojach z epoki BigBitu. Czeka nas wyjątkowa zabawa. Zapraszamy w niedzielę, 14 lipca o godz. 19.
Wstęp wolny.

Fot. Michał Hordowicz