logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

PupiLove Targi – gratka dla miłośników czworonogów
W niedzielę, 24 października br. odbędzie się kolejna edycja imprezy PupiLove Targi. Będzie okazja do kupna psich i kocich akcesoriów, których zwykle nie znajdziemy w sklepach. Można przyjść z pupilem i na miejscu dotknąć, przymierzyć, zasięgnąć opinii. Wstęp jest wolny.


PupiLove Targi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas targów będzie można spotkać się bezpośrednio z wieloma małymi producentami niezwykłych akcesoriów i produktów dla czworonogów, którzy przyjadą z różnych stron Polski. Ich produkty to wyroby niszowe, często ręcznie wytwarzane, najwyższej jakości, których nie znajdziecie w zwykłych sklepach. Dodatkowym atutem jest to, że każdą rzecz możecie obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić, a nasi wystawcy chętnie służą Wam radą i pomocą w doborze produktów najodpowiedniejszych dla waszego pupila.
Znajdziecie tu m.in. przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli.
Wydarzenie odbędzie się na terenie Centrum Handlowego FOCUS w Bydgoszczy (ul. Jagiellońska 39-47).
Wstęp dla zwiedzających jest bezpłatny, a przyprowadzone przez właścicieli czworonogi będą mile widziane.

PupiLove Targi – 24 października, w godz. 11-17, CH Focus (ul. Jagiellońska 39-47).