logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Przeboje Krzysztofa Krawczyka zabrzmiały na Rzece Muzyki
"Jak minął dzień", "Parostatek", "Chciałem być" to tylko niektóre szlagiery z repertuaru Krzysztofa Krawczyka, które w niedzielę można było usłyszeć w amfiteatrze Opery Nova. Gwiazdą kolejnego koncertu z cyklu Rzeki Muzyki był Mariusz Ostrowski.


Na co dzień aktor łódzkiego Teatru im. Jaracza do Bydgoszczy przyjechał z koncertem "Gdzie Ty, tam ja". Nad Brdą zaśpiewał przeboje Krzysztofa Krawczyka. Pełen pozytywnej energii występ przyniósł uśmiech na twarze wszystkich obecnych, a znane i lubiane piosenki oraz chemia Mariusza Ostrowskiego porwały publiczność.

Niedzielny koncert był już piątym w tegorocznej edycji Rzeki Muzyki. Wcześniej w Bydgoszczy usłyszeć mogliśmy już Izabelę Trojanowską, Joannę Aleksandrowicz, Monikę Kuszyńską i Magdalenę Kumorek. Przed nami jeszcze cztery koncerty. W najbliższą niedzielę (7.08) na scenie amfiteatru Opery Nova wystąpi wokalista jazzowa Aga Zaryan. W koncercie "Młynarski kontra Osiecka" (14.08) usłyszymy Beatę Marczewską i Tomasza Muszyńskiego. Dla bydgoszczan "Nie tylko o miłości" zaśpiewa też Magda Steczkowska (21.08). Finałowy koncert odbędzie się 28 sierpnia. Na scenie pojawią się młodzi artyści, którzy zaśpiewają piosenki Zbigniewa Wodeckiego.

Przypomnijmy, że wszystkie koncerty odbywają się w każdą kolejną niedzielę wakacji o godz. 19. Wstęp jest bezpłatny.

Fot. M. Horodowicz