logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Posprzątaj z Czystą Puszczą Bydgoską
Stowarzyszenie Czysta Puszcza Bydgoska zaprasza na kolejną akcję sprzątania świata. W najbliższy weekend sprzątanie parku nad Kanałem Bydgoskim, Puszczy Bydgoskiej i Myślęcinka. Każdy, kto wróci z workiem pełnym śmieci, otrzyma torbę ekologiczną.


Stowarzyszenie Czysta Puszcza Bydgoska zaprasza do udziału w największej w regionie i świetnie już znanej bydgoszczankom i bydgoszczanom akcji ekologicznej – Sprzątania Świata z Czystą Puszczą Bydgoską „Myślę, więc nie śmiecę”.

Organizatorzy zapewniają worki na śmieci, które będzie można pobrać przy stacjach #WEŹ WOREK w trzech lokalizacjach:
•    PUSZCZA BYDGOSKA - ul. Dąbrowa 62 – przy wejściu do lasu, obok TU UNIQA
•    MYŚLĘCINEK - ul. Rekreacyjna - skrzyżowanie z ul. Hipiczną, przy pętli tramwajowej oraz ul. Gdańska 242 - parking przy Muzeum Wodociągów
•    KANAŁ BYDGOSKI –Bulwar S. Malinowskiego, przy fontannie - wylot ul. Staroszkolnej

Każdy, kto aktywnie i z zaangażowaniem sprzątnie las oraz wróci do nas z workiem pełnym śmieci, otrzyma piękna torbę ekologiczną, w ramach akcji „WOREK ZA WOREK”!

- Wzmacniaj świadomość proekologiczną i buduj z nami społeczną odpowiedzialność za wartości wynikające z ochrony środowiska. Zapraszamy do udziału szkoły, firmy, młodzież, osoby dorosłe, a przede wszystkim dzieci – zachęca jeden z organizatorów akcji Marcin Rybacki.

Szczegóły znajdziecie na stronie www.facebook.com/czystapuszczabydgoska. Akcja objęta patronatem honorowym prezydenta Bydgoszczy.

Kontakt do organizatora:
Marcin Rybacki, tel.: 603 516 052, czystapuszczabydgoska@gmail.com

Akcja „WOREK ZA WOREK” w ramach
SPRZĄTANIA ŚWIATA z Czystą Puszczą Bydgoską.
1.000 EKO toreb i plecaków

W piątek 17 września od godz. 10:00 do 15:00
sprzątamy park przy Kanale Bydgoskim

W sobotę 18 września od godz. 10:00 do 15:00
sprzątamy Puszczę Bydgoską oraz las w Myślęcinku