logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Nowy numer „Bydgoszcz Informuje”
Od środy (18 maja) w ponad stu miejscach w naszym mieście można już dostać bezpłatny numer miejskiego magazynu „Bydgoszcz Informuje”.


Ze zdjęcia na okładce spogląda Mariusz Ręgiel – człowiek, który na swych fotografiach pokazuje nasze miasto. Jest też moderatorem „bydgoskich” grup w mediach społecznościowych.
Chwalimy się też, że o Bydgoszczy dobrze piszą w National Geographic, a nasi restauratorzy znaleźli się w setce najlepszych w Polsce. Prezentujemy oczywiście nowe władze wybrane 7 kwietnia : prezydenta i radnych, którzy złożyli ślubowanie.
Zapraszamy także na Europejską Noc Muzeów – 18 maja w Bydgoszczy będą tłumy i nikt się nie będzie nudzić – to można obiecać. Piszemy również o zbliżających się igrzyskach w Paryżu i naszej bydgoskiej reprezentacji oraz prezentujemy prawdziwą bohaterkę – pułkownik Urszulę Tauer, która niedawno obchodziła 103. urodziny.
Nie zapominamy, że dla wielu z nas maj to przede wszystkim matura. O swoich maturalnych przeżyciach opowiadają na łamach „Bydgoszcz Informuje” Maja i Błażej, uczniowie VII LO.

Więcej na bydgoszczinformuje.pl