logo miasta - trzy kolorowe spichrze
Translate:

Kulinarne pożegnanie lata
Weekend 10-12 września to data, którą powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Bydgoszczy znów zagoszczą food trucki. Prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Tym razem spotykamy się na parkingu przy ul. Solskiego 5.


Food trucki przyjadą do Bydgoszczy by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend 10-12 września. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Bydgoszczy ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. 

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce. 

Zlot odbędzie się na parkingu przy ul. Solskiego 5 (przy Kauflandzie). W piątek i sobotę najemy się w godz. 11-21, a w niedzielę 11-20. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Link do wydarzenia na FB – tutaj