logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Koncert charytatywny w El Jazzie. Zagrają dla dzieci
Znakomici muzycy jazzowi zagrają dla dzieci niepełnosprawnych z Zespołu szkół nr 31 w Bydgoszczy. Świąteczny Koncert Charytatywny odbędzie się 17 grudnia w El Jazzie.


Na scenie El jazzu wystąpią Agata Rożankowska i Aleksandra Kwiatkowska (wokal), Kuba Kowalczyk (gitara), Oskar Mikielewicz (gitara basowa), Michał Puziak (gitara), a także Kuba Szefler (perkusja). 

Organizatorem koncertu jest Stowarzyszenie „Na Przekór” powołane przez nauczycieli i rodziców uczniów Zespołu Szkół nr 31 Specjalnych w Bydgoszczy. Swoją opieką otacza dzieci niepełnosprawne. Jego działalność trwa już 5 lat. Wspiera finansowo rehabilitację, zajęcia integracji sensorycznej, dogoterapię oraz hipoterapię podopiecznych. Dzięki działaniu Stowarzyszenia uczniowie mają również możliwość udziału w wycieczkach. Ponadto, Stowarzyszenie pomaga w ich organizacji, a także dofinansowuje przejazdy uczniów niepełnosprawnych.

Świąteczny Koncert Charytatywny odbędzie się 17 grudnia 2017 roku w bydgoskim klubie El Jazz o godz. 18.00. Udział w koncercie jest bezpłatny, będą jedynie zbiera dobrowolne datki. Całkowity dochód z koncertu zostanie przeznaczony na pomoc podopiecznym Stowarzyszenia, a  artyści występujący w koncercie zrzekli się honorarium.

Podczas koncertu odbędzie się licytacja: podwójnego zaproszenia do Opery Nowa, dwóch biletów do Filharmonii Pomorskiej oraz kolacji w Restauracji Sowa.