logo miasta - trzy kolorowe spichrze

Jubileuszowe Targi Wod-Kan
XXV edycja Targów Wod-Kan rozpoczęła się we wtorek 16 maja w Bydgoskim Centrum Targowo – Wystawienniczym. To jedna z największych takich imprez w Europie, w której uczestniczy ponad 400 wystawców.

Targi Wod-Kan to jedno z najważniejszych na krajowym rynku oraz jedno z największych w Europie wydarzeń skierowanych do branży wodociągowo-kanalizacyjnej. Co roku uczestniczy w niej ok. 400 wystawców oraz ok. 10 000 osób zwiedzających - specjalistów z branży: dyrektorów technicznych, projektantów, instalatorów, eksploatatorów, inżynierów i prezesów przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych.

Targi WOD-KAN to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wstęp na targi jest wolny, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność wśród zwiedzających. Imprezie towarzyszą konferencje organizowane przez wystawców, giełda kooperacyjna, Międzynarodowy Kongres Envicon Water, oraz branżowe konkursy, które wyłaniają najlepsze produkty i rozwiązania.


Dzięki wieloletniej tradycji Targi są profesjonalną platformą dla specjalistów, pozwalającą na zapoznanie się z najnowszymi technologiami branży wodociągowo-kanalizacyjnej i ochrony środowiska. Tegoroczna edycja imprezy po raz drugi odbędzie się w nowoczesnym obiekcie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego.

W uroczystym otwarciu jubileuszowym, 25 Targów Wod-Kan udział wzięli m. in. Mariusz Gajda - Podsekretarz Stanu Ministerstwa Środowiska władze województwa i prezydent Bydgoszczy Rafał Bruski, a także Prezes Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie - Dorota Jakuta.

 

Targi Wod-Kan: 16-18 maja 2017, Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze.